Bratislavský fotograf – Peter Golej

 

Tehotenské, novorodenecké a detské foto, svadby, krsty, rodinné oslavy

Tehotenske fotenieNovorodenec fotenieDetske fotografieRodinne fotkySvadobne fotkyPortretne fotoUmelecke fotoKrsty a oslavyKrsty a oslavyFiremne portretne fotkyReklamne foto

Bratislavský fotoateliér v Ružinove – sme vybavení množstvom tematických fotopozadí a rekvizít pre fotenie detí, dospelých ale aj pre svadobné fotenie. Vybavením ateliéru je prebalovací pult pre novorodencov. Fotografická scéna je nasvietená ôsmymi profesionálnymi štúdiovými svetlami, ktoré poskytujú konzistentné, viac smerové osvetlenie. Fotografický ateliér je v prevádzke aj počas víkendov a sviatkov. Bezproblémové parkovanie s bezbariérovým prístupom a to všetko kúsok od priameho napojenia na diaľnicu smer Žilina – Brno. V blízkosti nájdete nákupné centrá IKEA, HORNBACH, AVION, BAUHAUS, DECATHLON, SCONTO NÁBYTOK, KULLA a CUREL, kde pred fotením, alebo po ňom môžte absolvovať rodinný nákup.

Hygienické štandardy u nás ste vždy v bezpečí. Medzi foteniami realizujeme plošnú dezinfekciu fotoateliéru. Počas fotenia je v prevádzke čistička vzduchu s ionizátorom. Máme zabezpečené monitorovanie kvality vzduchu elektronickým prístrojom, ktorý v prípade zníženia jeho kvality, signalizuje výstražným akustickým signálom.

Rady ako sa pripraviť na SVADBU – kliknutím na tento odkaz sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré Vám pomôžu pri príprave svadby.

Nevesta v trave