Bratislavský fotograf – Peter Golej

 

Fotoateliér B&P GOLEJ Bratislava

Detske fotografieTehotenske fotografieRodinne fotkyFotenie novorodencovSvadobne fotkyPortretne fotoUmelecke fotoKrsty a oslavyKrsty a oslavyFiremne portretne fotkyReklamne foto

Bratislavský ateliér kreatívnej fotografie Blanka a Peter Golej fotí tehotenské, novorodenecké, detské a rodinné fotografie, portréty, svadby, krsty a rodinné oslavy. 170 fotografických pozadí, množstvo rekvizít pre fotenie detí a dospelých. Vybavením ateliéru je prebaľovací pult pre novorodencov. Scénu na fotenie máme vybavenú ôsmymi profesionálnymi štúdiovými svetlami, ktoré poskytujú konzistentné osvetlenie. Počas fotenia je v prevádzke čistička vzduchu s ionizátorom. Samozrejmosťou je monitorovanie kvality vzduchu citlivým elektronickým prístrojom. Ateliér máme v prevádzke aj počas víkendov a sviatkov. Bezproblémové je parkovanie s bezbariérovým prístupom a to všetko kúsok od priameho napojenia na diaľnicu smer Žilina – Brno. V blízkosti nájdete nákupné centrá IKEA, HORNBACH, AVION, BAUHAUS, DECATHLON, SCONTO NÁBYTOK, XXXLutz, KULLA a CUREL, kde pred fotením, alebo po ňom môžte absolvovať rodinný nákup.

  Tipy a rady ako sa pripraviť na dokonalú SVADBU  – kliknutím na tento odkaz sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré Vám pomôžu pri príprave svadby.

Nevesta v trave