Bratislavský fotograf – Peter Golej

 

Fotkami od nás sa postaráme, aby ste existovali aj v budúcnosti.

Detske fotografieTehotenske fotografieRodinne fotkyFotenie novorodencovSvadobne fotkyPortretne fotoUmelecke fotoKrsty a oslavyKrsty a oslavyFiremne portretne fotkyReklamne foto

Bratislavský profesionálny fotoateliér Vám nafotí tehotenské, novorodenecké, detské a rodinné fotografie, portréty, svadby, krsty a rodinné oslavy. Disponujeme množstvom fotopozadí a rekvizít pre fotenie detí, dospelých ale aj pre svadobné fotenie. Vybavením ateliéru je prebalovací pult pre novorodencov. Fotografická scéna je nasvietená profesionálnymi štúdiovými svetlami, ktoré poskytujú konzistentné osvetlenie. Fotografický ateliér je v prevádzke aj počas víkendov a sviatkov. Bezproblémové parkovanie s bezbariérovým prístupom a to všetko kúsok od priameho napojenia na diaľnicu smer Žilina – Brno. V blízkosti nájdete nákupné centrá IKEA, HORNBACH, AVION, BAUHAUS, DECATHLON, SCONTO NÁBYTOK, KULLA a CUREL, kde pred fotením, alebo po ňom môžte absolvovať rodinný nákup.

Hygienické štandardy u nás ste vždy v bezpečí. Medzi foteniami realizujeme plošnú dezinfekciu fotoateliéru. Počas fotenia je v prevádzke čistička vzduchu s ionizátorom. Máme zabezpečené monitorovanie kvality vzduchu elektronickým prístrojom, ktorý v prípade zníženia jeho kvality, signalizuje výstražným akustickým signálom.

Rady ako sa pripraviť na SVADBU – kliknutím na tento odkaz sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré Vám pomôžu pri príprave svadby.

Nevesta v trave