Fotograf Peter Golej

 

Tehotenské, novorodenecké a detské foto, svadby, krsty, rodinné oslavy

Kto by nechcel byť večne mladý. A vôbec, dá sa to? Určite áno. Na fotografiách z nášho fotoateliéru dokážeme zastaviť čas.

Hygienické štandardy vo fotoateliéri u nás ste v bezpečí. Dodržiavame primerané prestávky medzi foteniami, počas ktorých sa realizuje plošná dezinfekcia interiéru a podlahy aerosolovým postrekom na ničenie vírusov a baktérií, dezinfekcia kľučiek vstupných dverí. Počas samotného fotenia je v prevádzke čistička vzduchu s ionizátorom a zapnuté monitorovanie kvality vzduchu elektronickým prístrojom, ktorý v prípade zníženia jeho kvality upozorní výstražným akustickým signálom.

Detský a rodinný fotoateliér v Ružinove – neskutočné množstvo tematických fotopozadí a rekvizít pre fotenie detí, dospelých aj svadobné fotenie. Vaše deťúrence nebudú chcieť od nás odísť. Budu sa cítiť, ako v ozajstnom hračkárstve. Moja manželka Blanka vie, ako deti motivovať. Vybavením ateliéru je aj prebalovací pult pre novorodencov. Vyčerpaným oteckom pripravíme kvalitnú expesso kávičku a pre usilovné mamičky máme voňavý ovocný čajík. Fotografická stage je nasvietená ôsmimi profesionálnymi – štúdiovými svetlami, ktoré poskytujú kvalitné, konzistentné a viac smerové osvetlenie. Fotografický ateliér je v prevádzke takmer každý deň. Fotografovať je možné aj v neskorých večerných a skorých ranných hodinách. Bezproblémové parkovanie s bezbariérovým prístupom a to všetko len jeden kilometer od priameho napojenia na diaľnicu smer Žilina – Brno. V blízkosti nákupné centrá IKEA, KIKA, HORNBACH, AVION, BAUHAUS, DACATHLON, SCONTO NÁBYTOK, KULLA a CUREL, kde si pred fotením, alebo po ňom môžte spraviť rodinný nákup.

Svadobné fotografie  – sú dostupné za zaujímavejšie ceny, ktoré Vás potešia.

Svadobná fotokniha – svadobnému páru, ktorý si objedná fotenie svadby v rozsahu Kompletný balík venujem ako pozornosť svadobnú fotoknihu. V prípade záujmu je možné vyhotoviť aj viac svadobných fotokníh, ktorými môžu byť obdarovaní rodičia mladomanželov.

Rady ako sa pripraviť na SVADBU – kliknutím na odkaz sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré Vám pomôžu pri príprave svadby.

Nevesta v trave