Bratislavský fotograf – Peter Golej

 

Fotoateliér Bratislava – Blanka a Peter GOLEJ

Detske fotografieTehotenske fotografieRodinne fotkyFotenie novorodencovSvadobne fotkyPortretne fotoUmelecke fotoKrsty a oslavyKrsty a oslavyFiremne portretne fotkyReklamne foto

Bratislavský fotoateliér Blanka a Peter Golej Vám nafotí tehotenské, novorodenecké, detské a rodinné fotografie, portréty, svadby, krsty a rodinné oslavy. U nás nájdete 160 fotografických pozadí a množstvo rekvizít pre fotenie detí, dospelých ale aj pre svadobné fotenie. Vybavením ateliéru je prebalovací pult pre novorodencov. Stage na fotenie je nasvietená profesionálnymi štúdiovými svetlami, ktoré poskytujú konzistentné osvetlenie. Fotografický ateliér je v prevádzke aj počas víkendov a sviatkov. Bezproblémové parkovanie s bezbariérovým prístupom a to všetko kúsok od priameho napojenia na diaľnicu smer Žilina – Brno. V blízkosti nájdete nákupné centrá IKEA, HORNBACH, AVION, BAUHAUS, DECATHLON, SCONTO NÁBYTOK, XXXLutz, KULLA a CUREL, kde pred fotením, alebo po ňom môžte absolvovať rodinný nákup.

Niečo o nás sme manželia, obaja fotíme a to je na Slovenskú ojedinelý úkaz. Pri fotografovaní svadieb sme pochodili takmer celé Slovensko. Počas fotenia v ateliéri je v prevádzke čistička vzduchu s ionizátorom. Okrem toho máme zabezpečené aj monitorovanie kvality vzduchu elektronickým prístrojom, ktorý v prípade zníženia jeho kvality, signalizuje výstražným akustickým signálom.

Rady ako sa pripraviť na SVADBU – kliknutím na tento odkaz sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré Vám pomôžu pri príprave svadby.

Nevesta v trave