Fotograf Peter Golej

 

Tehotenské, novorodenecké a detské foto, svadby, krsty, rodinné oslavy

Našimi zákazníkmi sú ľudia, ktorí dokážu oceniť kvalitu. Zopár hodnotení si môžte pozrieť v sekcii REFERENCIE 

Niečo v krátkosti o nás – Blanka a ja sme manželia a s profesionálnym fotím sme to rozbehli v roku 2002. Baví nás robiť túto zaujímavú prácu, ktorá je spojená s pozitívnou energiou, ktorú rozdávame, ale aj prijímame. Blanka je neskutočne kreatívny tvor. Nakupuje do fotoateliéru množstvo rekvizít. Vymýšľa a kombinuje stále nové scény pre rodinné fotenia. Mojou úlohou sú popri fotení hlavne post-produkčné úpravy fotografií, nákup a starostlivosť o fototechniku a chod fotoateliéru.

Hygienické štandardy vo fotoateliéri u nás ste v bezpečí. Dodržiavame prestávky medzi foteniami, počas ktorých sa realizuje plošná dezinfekcia interiéru a podlahy, dezinfekcia kľučiek vstupných dverí. Počas samotného fotenia je v prevádzke čistička vzduchu s ionizátorom a zapnuté monitorovanie kvality vzduchu elektronickým prístrojom, ktorý v prípade zníženia jeho kvality upozorní výstražným akustickým signálom.

Detský a rodinný fotoateliér v Ružinove – máme skutočne veľa tematických fotopozadí (170) a rekvizít pre fotenie detí, dospelých ale aj pre svadobné fotenie. Vybavením ateliéru je aj prebalovací pult pre novorodencov. Fotografická scéna je nasvietená ôsmymi profesionálnymi štúdiovými svetlami, ktoré poskytujú konzistentné, viac smerové osvetlenie. Fotografický ateliér je v prevádzke aj počas víkendov a sviatkov. Bezproblémové parkovanie s bezbariérovým prístupom a to všetko kúsok od priameho napojenia na diaľnicu smer Žilina – Brno. V blízkosti nájdete nákupné centrá IKEA, HORNBACH, AVION, BAUHAUS, DECATHLON, SCONTO NÁBYTOK, KULLA a CUREL, kde pred fotením, alebo po ňom môžte absolvovať rodinný nákup.

Svadobné fotografie  – stáli na začiatku nášho podnikania. Dnes sa orientujeme hlavne na fotoateliér, kde realizujeme väčšinu fotení.

Rady ako sa pripraviť na SVADBU – kliknutím na tento odkaz sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré Vám pomôžu pri príprave svadby.

Nevesta v trave