Fotograf Peter Golej

 

Tehotenské, novorodenecké a detské foto, svadby, krsty, rodinné oslavy

Našimi zákazníkmi sú ľudia, ktorí dokážu oceniť kvalitu. Za ich peniažky im vždy odovzdáme len ukážkové fotografie. Za dvadsať rokov sme mali len dve reklamácie a aj tie mali dôvod v tom, že klienti nemali na zaplatenie a vyhovorili sa na to, že inde ich nafotili lacnejšie.

Hygienické štandardy vo fotoateliéri u nás ste v bezpečí. Dodržiavame primerané prestávky medzi foteniami, počas ktorých sa realizuje plošná dezinfekcia interiéru a podlahy aerosolovým postrekom na ničenie vírusov a baktérií, dezinfekcia kľučiek vstupných dverí. Počas samotného fotenia je v prevádzke čistička vzduchu s ionizátorom a zapnuté monitorovanie kvality vzduchu elektronickým prístrojom, ktorý v prípade zníženia jeho kvality upozorní výstražným akustickým signálom.

Detský a rodinný fotoateliér v Ružinove – neskutočné množstvo tematických fotopozadí a rekvizít pre fotenie detí, dospelých aj svadobné fotenie. Vaše deťúrence nebudú chcieť od nás odísť. Budu sa cítiť, ako v ozajstnom hračkárstve. Moja manželka Blanka vie, ako deti motivovať. Vybavením ateliéru je aj prebalovací pult pre novorodencov. Vyčerpaným oteckom pripravíme kvalitnú espresso kávičku a pre usilovné mamičky máme voňavý ovocný čajík. Fotografická stage je nasvietená ôsmimi profesionálnymi – štúdiovými svetlami, ktoré poskytujú kvalitné, konzistentné a viac smerové osvetlenie. Fotografický ateliér je v prevádzke takmer každý deň. Bezproblémové parkovanie s bezbariérovým prístupom a to všetko len jeden kilometer od priameho napojenia na diaľnicu smer Žilina – Brno. V blízkosti nákupné centrá IKEA, HORNBACH, AVION, BAUHAUS, DECATHLON, SCONTO NÁBYTOK, KULLA a CUREL, kde pred fotením, alebo po ňom môžte absolvovať rodinný nákup.

Svadobné fotografie  – kariéru profesionálneho fotografa u mňa odštartovalo fotenie svadieb. Baví ma fotiť šťastie a baví ma zažívať pozitívne emócie. Päťsto svadieb, to je spolu tisíc neviest a ženíchov, 50 000 svadobčanov. Je úžasné žiť s pocitom, že pri svojej práci som stretol a vyfotil 1% Slovákov.

Svadobná fotokniha – svadobný pár, ktorý si objedná fotenie svadby v cene od 299 EUR dostáva bezplatne svadobnú fotoknihu. V prípade záujmu môžem zabezpečiť viac svadobných fotokníh, ktoré môžu byť darčekom a poďakovaním pre rodičov mladomanželov.

Rady ako sa pripraviť na SVADBU – kliknutím na odkaz sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré Vám pomôžu pri príprave svadby.

Nevesta v trave