Cena svadobnej fotografie

Za svadobné fotenie zaplatíte od 299 EUR vyššie a to v závislosti či požadujete nafotiť len Vás dvoch, alebo aj svadobný obrad, prípadne svadobnú hostinu. Táto cena odzrkadľuje osobitý prístup ku klientom a v neposlednom rade aj profesionálnu úroveň spracovania fotografií. Špičkové technické zariadenia, ktoré používam pri svojej práci dávajú predpoklad, že svadobná fotografia sa Vám bude páčiť a radi sa ňou pochválite.

Cenník za fotenie svadby mám verejne prístupný a neprispôsobujem ho bonite a ani atraktivite klientov. Prečo nemám zľavy a „akciové balíčky“? Je na to logické zdôvodnenie – keby som ich ponúkal bolo by to minimálne podozrivé a nedôveryhodné. Moja filozofia je postavená na akceptovateľnej cene pre slovenský trh, ktorá má v sebe pridanú hodnotu priamo úmernú kvalite a reprezentatívnosti svadobných fotografií.

Postprodukciu fotografií realizujem výhradne na počítačoch, ktoré nie sú on line pripojené na verejnú internetovú sieť a tým na 100% eliminujem možný únik a krádež Vašich dát.  Špičkový profesionálny software, ktorý zdokonaľuje a skrášľuje fotografie je pravidelne aktualizovaný a preto aj fotografie, ktoré si u mňa objednáte, budú obsahovať najnovšie kreatívne a grafické techniky. Čo všetko je v cene obsiahnuté si môžte prečítať v záložke „Cenník“.